(095) 868-08-84

Комплектуючі для рушникосушарок

  • Комплектуючі для рушникосушарок

Для підключення рушникосушарок існує багато різних перехідників, фітингів, вентелів. В залежності від типу сушарки і типу самого стояка, до якого буде монтуватись система з водяною рушникосушаркою і підбирають деталі для підключення.

Всі комлпектуючі для підключення умовно можна поділити на ті, що йдуть на виконання монтажу і на ті, які потрібні для самого підключення.

За звичай, базові елементи для монтажу вже йдуть в наборі при покупці рушникосушарки. 

Першим кроком необхідно виміряти посадочне місце підключення, яке дорівнює відстані між центрами труб, до яких буде здійснене підключення.

Далі необхідно виміряти зовнішній діаметр труб підведення.

Якщо діаметри у сушарки не співпадають з трубами до яких підключатимемо, тоді використовують фітинги. Це перехідні муфти.

Більш технічно вдосконалене підключення можна виконати за допомогою кутового крану. Він на додаток дає змогу перекривати за необхідності подачу води до рушникосушарки. При необхідності їм можна частово зменшити подачу води, якщо в цьому виникає потреба.

В умовах коли потрібно кутове підключення рушникосушарки на відстані від місця підключення - можливо застосувати подовжувачі: подовжений кутовий кран, або муфту. Або кутовий згін, який ще називають "американка", в поєднанні з краном подовжувачем.

Прямий кран - застосовують при бічному підключенні рушникосушарок типу "драбинка".  В якості запірного елементу використовується рідко. Але може бути застосований для кутового приєднання нижнього підключення (з використанням фітингів)


Кран подовжений. Його назва говорить сама за себе. У випадку коли потрібно виконати підключення на більшій відстані використовують його, або ряд фітингів. Але звісно один кран - це зручніше ніж ряд фітингів, котрі потрібно герметизувати належним чином.

Термо кран. Це кран що має терморегулюючу голівку з позначками. Являє собою запірний вентель і є поєднанням двох пристроїв: терморегулятора і вентеля.

Буває у виконанні з декоративною насадкою, коли регулювання здіснюється викруткою (знявши насадку). Та виконання коли регулюється обертами самої голівки крану.

Кран запірний. Підключається до труб підведення. Самий простий із комлектуючих. Основна функція і перевага в тому, що дає можливість від'єднати рушникосушарку не перекриваючи стояк системи постачання води. Є в кутовому виконанні і в прямому.