(095) 868-08-84

Розділення сушарок за своїм призначенням

  • Розділення сушарок за своїм призначенням

Рушникосушаркою називають пристрій, що дозволяє підтримувати в туалеті чи у ванній кімнаті комфортну температуру і який слугує для просушки мокрих рушників чи білизни.

За видами вони поділяються на електричні і водяні, котрі підключаються до системи центрального постачання гарячої води.

Перевагою електричних є те, що вони автономні і не залежать від стану центральної опалювальної системи і системи постачання води.

В недоліки електричних рушникосушарок відносять перш за все їх вартість і той факт що за спожиту їми електроенергію потрібно платити.

Водяні в свою чергу прості в експлуатації, при необхідності легко демонтуються і замінюються. Вони також економічні, оскільки використовують

систему центрального водопостачання гарячої води.  Але мінус є той, що коли відлючають постачання в будинку (наприклад для проведення профілактичних робіт обслуговування) гарячої води, то і рушникосушарка відповідно працювати не буде. Ще до мінусів можна віднести те, що місце монтажу часто залежить від місця проходження "стояка" . 

Який же обрати пристрій?

Тут треба керуватися і приймати рішення звертаючи увагу на фактори: можливість підключення, функціональне призначення.

Для просушки речей зручним буде модель з вигнутими дугами, або класична "драбинка".

Такий вигляд можна знайти як у електричних рушникосушарок так і у водяних.


Сушарка для просушки рушників і додатково, як місце для їх зберігання. В цьому випадку є моделі з полицею. На ній зручно буде зберігати рушники якими користуються мешканці житла.

Рушникосушарка в якості системи обігріву ванної кімнати.  Для таких цілей зазвичай вибирають рушникосушарку водяного типу. За умови, що підключення не викликає труднощів.  Як згадували раніше, цей тип сушарки буде дуже економічним і легким в обслуговуванні. 

Використання рушникосушарки, як частини дизайнерського оформлення інтер'єру

Для таких цілей можливо більше підійде електрична рушникосушарка, оскільки форма в цьому випадку залежить майже тільки від фантазії.

І треба ще згадати, що для цілей оформлення завжди є можливість замовити індивідуальний дизайн сушарки.