(095) 868-08-84

Партнерам

Станьте  ДИЛЕРОМ  ТМ KOSSER - виробником рушникосушарок з нержавіючої сталі

KOSSER - це :

1. Виробниче підприємство Вже 10 років ми працюємо на ринку опалювального обладнання. Під торговою маркою Kosser випускаються рушникосушарки з нержавіючої сталі, добре відомі в Україні. Готовий випуск продукції в 2021 склав більше 20000 одиниць.

2. Зростаючий попит на продукцію. Перш за все тому, що весь світ переходить на електричні опалювальні системи: це економічно вигідно і екологічно.

3. Наші рушникосушарки:

  • надійні і довговічні;
  • підтверджені сертифікатами якості;
  • зроблені з нержавіючої сталі;
  • розраховані на різних покупців, від економ до преміум-класу;
  • підлаштовуються під будь-який інтер'єр, стильні, красиві;

ТМ KOSSER розширює дилерську мережу в Україні, і СНД. Станьте офіційним представником популярного бренду і отримуйте прибуток від продажів популярної продукції. ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми дбаємо про своїх дилерів

Гідний дохід Як правило, дилерські роздрібні ціни на опалювальне обладнання KOSSER не відрізняються від заводських. Це означає, що наші регіональні представники заробляють на спеціальних знижках.


Продаж продукції під вашим брендом Індивідуальний асортимент. Безкоштовно прораховуємо нові ексклюзивні моделі.

Безкоштовне навчання Предоставляем всю необходимую информацию по продукции, консультируем, помогаем и поддерживаем, по телефону и онлайн.

Вигода для кожного Чим ширше дилерська мережа, тим простіше клієнтам знайомитися з продукцією, отримати відповіді на актуальні питання, замовити розрахунки і встановити обладнання.

 З ПИТАНЬ СПІВРОБІТНИЦТВА звертайтеся:
тел. / Viber: +38(093)989-95-41
mail: sv0648@ukr.net
Сірий Олександр

Зворотній дзвінок